Конструктивно і злагоджено: відбулася остання у поточному році сесія Звягельської міської ради восьмого скликання

23 Грудня 2022, 10:04
Новоград-Волинська міська рада – тепер Звягельська! Відповідне рішення прийняте депутатським корпусом під час 28-ї сесії міської ради восьмого скликання на виконання Постанови Верховної Ради України «Про перейменування міста Новоград-Волинський Новоград-Волинського району Житомирської області».
Також знаковим та історичним стало започаткування Дня міста. Вперше звягеляни відзначатимуть день свого міста. Його датою буде 16 червня. Саме цього дня було прийняте рішення міської ради про повернення нашому місту його історичної назви.
Святкування ж проходитиме у найближчу до цієї дати суботу.
Конструктивно і злагоджено пройшло прийняття бюджету Звягельської МТГ на 2023 рік. Це стало результатом ретельного опрацювання потреб усіх галузей постійними комісіями міської ради, депутатськими фракціями.
Не обійшли увагою і запити військових. Вчергове надано підтримку нашим воїнам у сумі 1,2 млн грн. Хочу наголосити, що жодна сесія протягом 2022 року не обійшлася без прийняття рішень на підтримку військових. Загалом виділено понад 30 млн грн.
Депутати міської ради підтримали ініціативу своєї колеги – голови фракції «Слуга народу» Валентини Тростенюк щодо прийняття Програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб об’єднання співвласників багатоквартирних будинків Звягельської міської територіальної громади під час підготовки опалювального сезону 2022-2023 років. На її реалізацію також передбачені кошти у місцевому бюджеті на 2023 рік.
Приділили значну увагу питанню пільгового забезпечення харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Звягельської громади на 2023 рік. У бюджеті громади на ці цілі передбачено 17,5 млн грн, з них більше 8 млн грн на фінансування саме місцевих пільг: безкоштовне харчування дітей з інвалідністю та дітей, один з батьків (батьки) яких має статус учасника бойових дій, АТО/ООС.
Працюймо далі на благо жителів громади та на Перемогу!
Тримаймо стрій!
Оксана Гвозденко, секретар міської ради
Чат-бот Гаряча лінія