Контроль стану укриттів у закладах освіти громади

12 Жовтня 2023, 10:48

11 жовтня секретар міської ради Оксана Гвозденко спільно з депутатами міської ради Олегом Годуном та Олександром Поліщуком здійснили огляд укриттів у закладах освіти громади, на які цьогоріч було виділено додаткові кошти.
Відтак, з місцевого бюджету було виділено більше 8 млн грн задля створення безпечних умов для вихованців садочків та учнів шкіл. Зокрема, кошти були спрямовані на створення належних умов в укриттях закладів дошкільної освіти №1, 2, 8, 9, 14 та в укриттях ліцеїв №1 і 11, а також гімназій №5, 7, 8 і 10.
Під час робочого візиту оглянули укриття у ЗДО №8 та 9, які цього року відновили свою роботу вперше після повномасштабного вторгнення.
Також промоніторили сховища в гімназіях №8 та 10, ліцеї №4, де було здійснено великий обсяг додаткових робіт.
Окрім того, у 2023 році до вдосконалення споруд цивільного захисту доєднався ЮНІСЕФ – дитячий фонд ООН із захисту прав та інтересів дітей. Так у Ліцеї №4 ремонтні роботи від організації вже на завершальному етапі. Незабаром ЮНІСЕФ почне ремонти в сховищах гімназій №7 та 8.
Також наразі в процесі будівництва укриття у гімназіях №2, 6, 9.
Оксана Гвозденко та депутати відмітили, що кошти використані доцільно та зробили певні рекомендації, як, на приклад, встановити вентиляцію в укритті Гімназії №10.

Створюємо безпечні та комфортні умови, аби наші діти могли якісно отримувати нові знання!

Чат-бот Гаряча лінія