Козацькі забави для учнів Майстрівської школи
![Козацькі забави для учнів Майстрівської школи](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds7furi51knh161kbq51f0c1llrjp.jpg)
З нагоди свята, що наближається, Дня українського козацтва, бібліотекар бібліотеки-філії №4 Руслана Козловська організувала для учнів Майстрівської школи козацькі забави.
Було багато нової інформації, безліч цікавих конкурсів та розваг, радісні емоції переповнювали дітей! Переможцям змагань вручили подяки та солодощі. А яке ж козацьке свято без вареничків!
Щиро дякуємо всім, хто долучився до гарного заходу! Нехай наші діти зростають справжніми козаками!
Новоград-Волинська міська централізована бібліотечна система |
|