Кожна гривня рятує опалювальний сезон — сплачувати за послугу розподілу газу потрібно до 20 числа
![Кожна гривня рятує опалювальний сезон — сплачувати за послугу розподілу газу потрібно до 20 числа](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5469968751190463495_w.jpg)
Кожна оплата — важливий внесок у стабільну роботу газорозподільної системи Житомирської області. За ці кошти газовики Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» здійснюють стабільний розподіл газу, оперативне відновлення газопостачання і усі необхідні аварійні роботи. Від своєчасної оплати за розподіл газу залежить не тільки належна робота газорозподільної системи, її обслуговування та ремонт, а й забезпечення цілодобової роботи аварійно-диспетчерської служби «104».
Сплачувати за послуги pозподілу газу можна:
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
Нагадуємо: у призначенні платежу варто обов’язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу домоволодіння.
Житомирська філія “Газмережі” здійснює усі заходи, аби споживачі газу області мали тепло в домівках, попри війну.