КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» інформує про проведену роботу

24 Червня 2022, 17:40

Працівниками комунального підприємства «Новоград-Волинськжитлосервіс» протягом тижня, що минає, виконувалися роботи з благоустрою на території громади.

Згідно графіка прибиралось та вивозилось сміття та вуличний змет. Здійснювалось розчищення приймального колодязя та чистка зливової системи (перехрестя вул. Київської (колишня вул. Пушкіна) та вул. Житомирської).

На вул. Грушевій та вул. Залізничників здійснено грейдерування та ремонт доріг з м’яким покриттям. Розпочато фарбування пішохідних переходів центральної частини міста.

Проведено зрізання аварійних дерев та гілок, а також ремонт світлофорів на перехресті вул. Мамайчука та вул. Київської. Продовжувався обкіс трави в місцях загального користування (парки, сквери, алеї) та на кладовищах громади.

Прибирались стихійні сміттєзвалища на околицях міста та берегах річки Случ. Завершується облаштування міського пляжу та прилеглої території.

Нагадуємо, що комунальне підприємство надає платні послуги такими видами транспорту як екскаватор, автогрейдер, автопідйомник (вишка), перевезення сипучих матеріалів самоскидом КАМАЗ. За детальною інформацією можна звернутися за телефоном 068-45-67-590.

 

КП «Новоград-Волинськжитлосервіс»

Чат-бот Гаряча лінія