КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» інформує про проведену роботу

15 Липня 2022, 18:18

Працівниками комунального підприємства «Новоград-Волинськжитлосервіс» протягом тижня, що минає, виконувалися роботи з благоустрою на території громади. У сонячні дні тривали роботи з фарбування пішохідних переходів, нанесення поздовжньої дорожньої розмітки.

Згідно затвердженого графіка прибиралось сміття та вуличний змет. Продовжується обкіс трави в місцях загального користування, прибирання та вивезення сміття з кладовищ МТГ та прилеглих територій, а також упорядкування клумб з квітами.

З метою недопущення можливої загрози для життя і здоров’я пішоходів та проїзду автотранспорту планово було проведено зрізання аварійно-небезпечних дерев, які згідно обстеження підлягали видаленню. Адже вони створювали небезпеку падіння на тротуар або проїжджу частину дороги з інтенсивним рухом автотранспорту.

Також розпочато обрізання дерев біля світлофорних об’єктів та обрізка порослі на деревах.

Адміністрація КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» вкотре нагадує, що комунальне підприємство надає платні послуги такими видами транспорту як екскаватор, автогрейдер, автопідйомник (вишка), перевезення сипучих матеріалів самоскидом КАМАЗ. За детальною інформацією можна звернутися за телефоном 068-45-67-590.

 

КП «Новоград-Волинськжитлосервіс»

Чат-бот Гаряча лінія