КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» інформує про проведену роботу

22 Липня 2022, 16:25

Працівниками комунального підприємства «Новоград-Волинськжитлосервіс» протягом тижня, що минає, виконувалися роботи з благоустрою на території громади.

Максимальна увага була приділена прибиранню (косінню) алей, проїздів, доріжок, території (крім могил) кладовищ, а також вивезенню сміття, догляду за зеленими насадженнями (поза ділянками могил), утриманню в належному порядку братських могил тощо.

Утримання у належному стані могил та прилеглої території до них здійснюється родичами померлих: косіння, прибирання, виправлення провалів, підсипання, озеленення пагорбка, ремонт надмогильних споруд, прибирання вінків, що втратили товарний вигляд.

Шановні жителі просимо викидати сміття на кладовищах у відведених місцях!

На території міста працівники КП продовжують наносити дорожню розмітку пішохідних переходів (червоною фарбою). Згідно затвердженого графіка проводиться збір та вивіз дорожнього змету та сміття з вулиць міста. Також прибиралося та вивозилося сміття та гілки дерев з території музею родини Косачів.

Тривають роботи з благоустрою парку захисників України (попередня назва Парк перемоги). Прохання до жителів громади дбайливо ставитись до використання об’єктів (елементів) благоустрою громадської власності.

Розпочато облаштування (встановлення відповідних дорожніх знаків) на стоянках таксі. Також здійснюється повторний обкіс алей, скверів, зон відпочинку, підрізання гілок дерев, фарбування сміттєвих урн.

Нагадуємо, що комунальне підприємство надає платні послуги такими видами транспорту як екскаватор, автогрейдер, автопідйомник (вишка), перевезення сипучих матеріалів самоскидом КАМАЗ. За детальною інформацією можна звернутися за телефоном 068-45-67-590.

 

КП «Новоград-Волинськжитлосервіс»

 

Чат-бот Гаряча лінія