КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» нагадує про борги перед початком опалювального сезону 2022-2023 роки

13 Жовтня 2022, 15:39

Україна входить в опалювальний сезон. При цьому український Уряд попереджає – сезон 2022-2023рр. цілком може стати найважчим в історії незалежної України. І не тільки, через бойові дії та терористичні атаки країни-терориста на енергетичну інфраструктуру, а також через загальну кризу на світовому енергетичному ринку.
Опалювальний сезон у м. Новоград-Волинському розпочнеться згідно розпорядження міського голови з урахуванням погодних умов, тобто тоді, коли середньо добова температура зовнішнього повітря протягом трьох діб буде нижчою за +8 градусів за Цельсієм.
КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» готове до початку опалювального сезону та нагадує споживачам, що погашення боргів гарантує подачу тепла до вашого будинку. Станом на сьогодні,  загальна заборгованість споживачів становить 7,4 мільйонів гривень. Підприємство наполегливо просить кожного знайти можливість погасити або зменшити борг за спожиті послуги та вчасно сплачувати за поточні нарахування. Адже підприємство зобов’язане, в першу чергу, погасити борги за спожитий природний газ за минулий опалювальний сезон; бюджету – податки, а також вчасно розраховуватися за спожитий поточний природний газ.

КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго»

Чат-бот Гаряча лінія