КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» нагадує: “Сумлінна сплата за спожите тепло та погашення боргів гарантує подачу тепла до вашого будинку”

28 Листопада 2022, 13:14
Шановні споживачі!
Україна увійшла в опалювальний сезон. При цьому український Уряд попереджає – сезон 2022-2023рр. цілком може стати найважчим в історії незалежної України. І не тільки, через бойові дії та терористичні атаки країни-терориста на енергетичну інфраструктуру, а також через загальну кризу на світовому енергетичному ринку.
Опалювальний сезон у м.Звягель розпочався вчасно згідно розпорядження міського голови. КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» надає послугу, але вкотре нагадує споживачам, що сумлінна сплата за спожите тепло та погашення боргів гарантує подачу тепла до вашого будинку. Станом на сьогодні загальна заборгованість споживачів становить 7,1 мільйонів гривень. Підприємство наполегливо просить кожного знайти можливість погасити або зменшити борг за спожиті послуги та вчасно сплачувати за поточні нарахування. Якщо і надалі буде така ситуація, теплоносій буде подаватись низької якості (технологічний мінімум), який не дає належного тепла.
Адже підприємство зобов’язане в першу чергу погасити борги за спожитий природний газ за минулий опалювальний сезон; бюджету – податки, а також вчасно розраховуватися за спожитий поточний природний газ.
Ми звертаємось до кожного споживача, який має заборгованість з оплати за спожиті послуги теплопостачання, з проханням – ТЕРМІНОВО РОЗРАХУВАТИСЯ!
Людмила Тодорович, директор КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго»
Чат-бот Гаряча лінія