КП ЗМР «Звягельтепло» продовжує підготовку до опалювального сезону

14 Серпня 2023, 14:01
Скоро осінь, а з нею і початок опалювального сезону. Розуміючи це, КП ЗМР «Звягельтепло» продовжує підвищувати інтенсивність проведення ремонтного періоду. На черзі технічне переоснащення котелень по вул. Соборності, 68 та вул. Г. Сагайдачного, 89. Проектами передбачено заміну 4-х котлів (по 2 на кожну котельню), які повністю вичерпали свій експлуатаційний ресурс на водогрійні котли Riello.
Переоснащення дасть змогу:
1. підвищить ефективність роботи котелень (підвищення коефіцієнту корисної дії котла за рахунок кращого відбору тепла з вихідних газів, зменшення втрат через огороджувальні конструкції котлоагрегатів та більш гнучкого/швидкого реагування на зміну температури зовнішнього повітря за рахунок автоматизації);
2. зменшить викиди забруднювальних речовин через меншу температуру вихідних газів, а також більш точного регулювання співвідношення газ/повітря;
3. усуне можливі аварійні випадки через зношеність котлоагрегатів у зимовий період (старі котли неодноразово ремонтувалися, і через зношеність не пройшли черговий технічний огляд).
На сьогодні виконані роботи по демонтажу старого обладнання, придбані котли та основне обладнання, тривають монтажні роботи.
Чат-бот Гаряча лінія