КП «ЗВЯГЕЛЬТЕПЛО» ПРОПОНУЄ СПОЖИВАЧАМ РЕСТРУКТУРИЗУВАТИ БОРГ, УКЛАВШИ ВІДПОВІДНУ УГОДУ

6 Липня 2023, 13:25

Комунальне підприємство «Звягельтепло» нагадує боржникам про можливість розв’язати питання з оплатою боргу за надані послуги з теплопостачання, уклавши угоду про реструктуризацію боргу з нашим підприємством.

⁉️Які документи необхідні для оформлення договору про реструктуризацію боргу?
• паспорт власника/співвласника/зареєстрованого за відповідною адресою;
• ідентифікаційний номер.
⁉️Куди звернутися за додатковими роз’ясненнями?
• У відділ збуту теплової енергії КП ЗМР «Звягельтепло» за контактним телефоном: 0674620746 ; (04141) 3-52-86.
⁉️Як укласти угоду про реструктуризацію боргу?
• Необхідно безпосередньо відвідати КП ЗМР «Звягельтепло», що знаходиться за адресою: м. Звягель, вул. І.Франка,15а та повідомити працівникам відділу збуту про бажання укласти угоду. Фахівці повідомлять процедуру та допоможуть укласти договір.
Інформуємо, що справи боржників, які не звертаються на наше підприємство, щоб вирішити питання з заборгованістю, передаються до суду.
За рішенням суду на боржника можуть накладатися санкції:
• судові послуги в сумі від 268,40 до 2684,00 грн;
• виконавчій збір 10% від суми заборгованості.
Окрім додаткових витрат, боржників можуть позбавити виплат субсидій, може накладається заборона виїзду за кордон та блокуються банківські картки.
❗️Варто зазначити, що у Звягелі є споживачі, які «накопичують» борг протягом декількох років, розраховуючи на анулювання заборгованості або настання строку позовної давності. Втім, списання боргів з оплати за спожиті житлово-комунальні послуги чинним законодавством не передбачається.
Комунальне підприємство Звягельської міської ради «Звягельтепло» завжди йде назустріч споживачам послуг, пропонуючи можливість реструктурувати борг і сплатити його частинами. Найважливіше – не затягувати та вчасно звернутися до нашого підприємства.
❗️Нагадуємо, що лише погашення боргів за тепло, дасть змогу комунальному підприємству «Звягельтепло» ефективно та своєчасно провести підготовку до наступного опалювального сезону.
Чат-бот Гаряча лінія