Краща футбольна команда учнів отримала Кубок міського голови

27 Жовтня 2017, 21:22

27 жовтня 2017 року у Новограді-Волинському на базі Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки (ДЮКФП) відбувся фінал змагань на Кубок міського голови з футболу серед учнівських команд 5-6 класів. Команди учнів шкіл №4, №5, №9 та НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» виявилися найкращими футболістами та отримали у змаганні на Кубок міського голови призові місця. Але про це згодом.

Заступник міського голови Оксана Гвозденко разом з начальником управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Наталією Борис та посадовцями, що мають безпосереднє відношення до спорту, привітала учасників змагань з футболу. Оксана Василівна поінформувала, що делегована міським головою Віктором Весельським, який наразі перебуває у відрядженні, нагородити команду-переможця. Заступник міського голови зазначила, що міська влада приділяє велику увагу розвитку у місті фізкультури і спорту, в тому числі футболу, як професійного, так і дитячо-юнацького.

Зокрема, в програмі розвитку фізкультури і спорту заплановано змагання з футболу на Кубок міського голови серед учнівських команд. І ось, цього року такі змагання проводяться вперше. В змаганнях на кубок міського голови взяли участь 11 шкільних футбольних команд, які потішили вболівальників видовищними результативними іграми.

Вітаючи переможців змагань, Оксана Гвозденко висловила надію, що кожен з учасників назавжди залишиться вірним спорту, фізичній культурі та футболу. Заступник міського голови разом з начальником управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради урочисто вручили призерам дипломи та медалі.

Отож, третє місце розділили між собою команди ЗОШ №5 (учитель фізичної культури ЗОШ №5 – Олег Лук’янчук) та СШ №4 з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів «Школа сприяння здоров’ю» (учитель фізичної культури СШ №4 – Віктор Саган).

У фінальній футбольній битві перемогу виборола та здобула Кубок міського голови команда учнів НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» (учитель фізичної культури НВК – Володимир Бурковський). Друге місце посіла команда учнів ЗОШ №9 (учитель фізичної культури ЗОШ №9).

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія