Круглий стіл до Дня Гідності та Свободи

24 Листопада 2017, 7:18

22 листопада 2017 року директор міського Молодіжного центру Радчук О.Д. спільно з головним спеціалістом управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Нєпшою А.Ю. провели захід у форматі круглого столу для молоді міста з нагоди відзначення в Україні Дня гідності та Свободи. Це свято є надважливим для нашої країни, адже демократичні цінності, права і свобода людини і громадянина – це одні з найголовніших цінностей у житті кожного українця. Віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист національних інтересів нашої держави та її європейського вибору – є нашим святим обов’язком.

Учасники активно брали участь у панельних дискусіях, мали змогу ознайомитись з матеріалами Всеукраїнської акції, котра нещодавно пройшла у Києві та мала на меті гідне вшанування пам’яті героїв боротьби українського народу, популяризацію їхніх подвигів на державному рівні задля консолідації суспільства, формування єдиної національної пам’яті та ідентичності.

Також, під час заходу було розкрито поняття патріотизму, як однієї з загальнолюдських цінностей,  а цінності, в свою чергу, змінюються впродовж життя, що обумовлено об’єктивними і суб’єктивними факторами. Було обговорено про те, що соборність, самобутність, воля та гідність народу – це українські суспільно-державницькі цінності, які є фундаментом для розвитку українського суспільства.

Сьогодні, в час змін, святим обов’язком кожного молодого громадянина є відродження країни,  утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, адже саме молодь є рушійною силою змін на краще.

Олександра Радчук,

директор міського Молодіжного центру

 

Чат-бот Гаряча лінія