Кубок міста зі стронгмену «ZVYAGEL STRONGMАN CUP 2019»

27 Серпня 2019, 15:21

24 серпня 2019 року в Новограді-Волинському на Фортеці відбувся Кубок міста зі стронгмену «ZVYAGEL STRONGMАN CUP 2019». Захід проходив за сприяння управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Участь у змаганнях на звання найсильнішого взяли представники Новограда-Волинського, Києва, Житомира, Олевська та Довбиша. Серед претендентів – троє жінок. Спортсмени виконували вправи з масивними снарядами, такими як колеса вантажівок, чия вага сягала 200 кг.

Учасники Кубка міста зі стронгмену «ZVYAGEL STRONGMАN CUP 2019» змагалися за першість виконуючи вправи “тяга Акселя” (станова тяга), у вправі “Логліфт”, а також вправи, де крім сили потрібно було продемонструвати швидкість: “Прогулянка фермера” (завдання пронести дві валізи) та “Тайєр фліп” (перекидання покришки вагою 200 кг). Спортсмени були розділені на дві групи та виконували вправи залежно від своєї маси тіла (до і від 85 кг).

По закінченню змагань з вітальним словом до присутніх звернулася заступник міського голови Оксана Гвозденко, яка привітала всіх з 28 річницею Незалежності України, побажала всім миру, добра та здійснення мрій, подякувала організаторам змагань за чемпіонат. Також Оксана Василівна вручила переможцям змагань грамоти та кубки, а всім учасникам подяки. У підсумку, 1 місце посів ветеран АТО Олександр Кочергін із Чернівців, «срібло» дісталося Володимиру Климку зі Львова, 3 місце – у Юрія Огановського зі Львова.

За результатами змагань найсильнішим став Олександр Стучик (м.Житомир). Друге місце у Андрія Лесіна (м.Київ). Третє місце здобув Василь Павельєв ( м.Київ).

Серед дівчат найсильніша – Катерина Герасимчук (м.Житомир), друга – наша землячка, Ольга Жук, і третє місце у Катерини Мачульської з м.Житомир.

Крім того, було проведено конкурси для глядачів, за результатами яких переможці отримали призи.

 

Чат-бот Гаряча лінія