Куди телефонувати, якщо екстрені номери не працюють?
![Куди телефонувати, якщо екстрені номери не працюють?](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/b0037591-d763-4d78-b2fb-75948506f2c6.jpeg)
Шановні мешканці міста Новограда-Волинського та району, у зв’язку із аварійними відключеннями електропостачання, виникли проблеми у роботі мобільних телефонних операторів. Це ускладнює отримання повідомлень диспетчерами екстренних служб, зокрема й служби порятунку 101. Тому, просимо Вас, про всі надзвичайні ситуації та пожежі, повідомляти безпосередньо за номерами (096) 201-56-38 та (093) 476-27-58. При цьому, чітко вказуйте свої контактні дані та точне місце виникнення події. Дякуємо за розуміння! Все буде Україна!!!
Рятувальники Новоград-Волинщини