Квест «Таємниці книжкових полиць» в центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського з нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права

24 Квітня 2019, 12:25

До найвизначніших надбань людської цивілізації належить книга. Завдяки їй ми отримуємо доступ до знань, ідей, духовних і моральних цінностей, розуміння краси й творчих досягнень людини. Даниною поваги до книг та авторів, до тих, чий внесок сприяв соціальному та культурному прогресу людства, стало встановлення Всесвітнього дня книги та авторського права.

23 квітння своїм святом по праву вважають автори, видавці, вчителі, бібліотекарі й усі, хто причетний до книжкової справи. Його відзначають у 190 країнах світу. А вперше відсвяткували в 1996 р. в Каталонії (Іспанія), де уже понад 80 років існує традиція дарувати в день святого Георгія троянди і книжки тим, кого любиш.

Вже традиційно, до цього дня центральна міська  бібліотека ім. Юрія Ковальського  готує різноманітні соціокультурні заходи..  Так, в рамках проведення Дня інформації «Книга  –  лікар для душі»  в бібліотеці провели інтелектуальний бібліотечний квест «Таємниці книжкових полиць» присвячений, звичайно, книзі і бібліотеці.

Учні  7-б класу  ЗОШ № 2 на чолі з класним керівником Оксаною Митюк мали змогу більше дізнатися про бібліотеку та її інформаційні  можливості. Мандруючи зупинками  «Абонемент», «Читальний зал,   Інтернет-центр» та «Бібліографічний відділ» школярі   не тільки  ознайомитися з роботою  відділів бібліотеки, а й розв’язували ребуси,  шаради, шукали правильні відповіді до запитань вікторин, мали змогу «трішечки побути» бібліографом, відшукуючи потрібну книгу в каталозі. Ф ще співали пісень, декламували вірші (і не тільки програмові!), фотографувались  та посміхались! Але головне –  вміння грати в команді, проводити  пошук  правильної   відповіді  в  мережі Інтернет, нова інформація  –  все це, ми маємо надію, ще більше заохотить підлітків до книги та читання.

 

Чат-бот Гаряча лінія