КВІТИ ДЛЯ ЛЕСІ

25 Лютого 2023, 12:39

 

Сьогодні виповнюється 152 років від дня народження нашої видатної землячки – Лесі Українки, української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.

Леся Українка по праву вважається однією з найвизначніших постатей в історії української літератури. Світові у спадок вона залишила справжній скарб – поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики.

На вшанування річниці від дня народження поетеси у Звягелі відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Лесі Українки. 

Керівництво громади, представники районної військової адміністрації та районної ради, звягеляни та гості міста принесли квіти до підніжжя  пам’ятника Лариси Петрівни Косач-Квітки – Лесі Українки.

Образ цієї мужньої жінки  про силу та нескореність. Усупереч тяжкій хворобі, вона стала однією з центральних постатей української культури.

 Сьогодні Леся Українка є символом України та уособлює незламність всього нашого народу, який живе і буде вічно жити, всупереч усім зусиллям ворога.

Відділ інформації Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія