Лідер позашкільної освіти – 2017!

4 Січня 2018, 15:20

Міжнародна асоціація позашкільної освіти спільно з видавництвом «Шкільний світ» 22 грудня 2017 р. у м. Києві в Укрінформ провели прес-конференцію «Позашкільна освіта – 2017: 10 перемог».

У рамках прес-конференції відбулась презентація досягнень і перемог позашкільної освіти у 2017 р., серед яких:

–          позашкільна освіта в Законі України «Про освіту»;

–          грант Президента України «Розробка сучасної концепції позашкільної освіти в умовах децентралізації»;

–          Державна Премія України в галузі освіти 2017 року у номінації «Дошкільна і позашкільна освіта» за наукову роботу «Науково-освітній Інтернет-портал «Тарас Григорович Шевченко» (www.kobzar.ua);

–          Мала академія наук України – Центр ЮНЕСКО 2 категорії;

–          Міжнародний форум з позашкільної освіти (25.09.2017 р.) та ін.

Під час прес-конференції відбулось нагородження «Лідер позашкільної освіти – 2017» кращих керівників закладів позашкільної освіти України та інституцій, які найбільш активно проявили себе. 

Згідно з опитуванням та підсумками конкурсу директор Новоград-Волинського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Житомирської області Найдюк Валентина Іванівна нагороджена дипломом «Лідер позашкільної освіти – 2017» та отримала набір фахової літератури від видавничої групи «Шкільний світ».

Щиро дякуємо Президенту Міжнародної асоціації позашкільної освіти, професору О.В. Биковській та Генеральному Директору видавничої групи «Шкільний світ» М.В.Мосієнко за підтримку Новоград-Волинського ЦНТТУМ та сподіваємось на подальшу співпрацю.

 

Чат-бот Гаряча лінія