Літературні погостини з Валентиною Ксендзук в бібліотеці-філії №5 для юнацтва

22 Березня 2019, 20:27

Наша звягельська земля має особливу силу, дає наснагу до творчості багатьом талантам. Чудові надслучанські береги, повітря напоєне пахучим творчим медом, енергетика Лесі Українки та родини Косачів надихають і Валентину Антонівну Ксендзук. Здається, що в її  кипучому, бурхливому житті не буває буднів. Валентина Ксендзук – поетеса-піснярка, член Новоград-Волинської асоціації композиторів,  нагороджена почесним орденом «Звягель», лауреат літературної премії ім. Лесі Українки, берегиня місцевого осередку реєстрового козацтва, дослідниця творчості і життя Лесі Українки, інших відомих постатей  Новограда  – Волинського. А ще вона постійний гість у школах, бібліотеках, садочках де завжди щедро і з любов’ю  дарує свою творчість. Адже життєвий девіз  пані Валентини: «Не животіти, а горіти, займаючи інших». Її  вірші і пісні випромінюють  тепло, любов і  яскраве світло, хвилюють серця.

Під час зустрічі  поетеса  щиро поділилася своїми  творчими  планами  і задумами, декламувала  чудові  вірші про родину, природу, Батьківщину. 

Валентина Антонівна  – має світлу душу, яка вміє віддівати. Її заряд позитивної енергетики, який буквально «заходить із нею у двері», вже за якусь мить розповсюджується на усіх. Ми щиро дякуємо  Валентині Антонівні за плідну  співпрацю,  зичимо міцного здоров’я, радості і натхнення  для  нових  поетичних  збірок.

 

Чат-бот Гаряча лінія