ЛІТЕРАТУРНИЙ ФЛЕШМОБ “ЧИТАЄМО ОЛЕНУ ПЧІЛКУ”
![ЛІТЕРАТУРНИЙ ФЛЕШМОБ “ЧИТАЄМО ОЛЕНУ ПЧІЛКУ”](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436489277_843856084426167_7905379804143906928_n.jpg)
З нагоди 175-річчя від дня народження Олени Пчілки Літературно-меморіальний музей Лесі Українки у Звягелі оголошує міжнародний літературний відео-флешмоб “Читаємо Олену Пчілку”.
Мета – вшанувати пам’ять української письменниці, перекладачки, редакторки, меценатки, публіцистки, фольклористки, громадської діячки Олени Пчілки (Ольги Петрівни Драгоманової-Косач) та популяризувати її творчу спадщину.
Правила флешмобу:
прочитати твір чи уривок з твору Олени Пчілки, який вам до вподоби;
з 19 квітня до 29 червня опублікувати відео на своїй сторінці у соціальній мережі (Facebook, Instagram, TikTok, Youtube та ін.) з хештегом #ЧитаємоОленуПчілку та тегом музею #МузейЛесіУкраїнкиЗвягель.
Сьогодні, як ніколи, важливо об’єднуватися навколо українського слова.
Запрошуємо усіх охочих до участі у флешмобі «Читаємо Олену Пчілку”!
Літературно-меморіальний музей Лесі Українки у Звягелі