«ЛЮБИТИ ВІТЧИЗНУ – ЗНАТИ ЇЇ ІСТОРІЮ»

23 Січня 2023, 8:47
20 січня Краєзнавчий музей міста Звягеля зустрічав дітей вільнопереміщених, які обрали собі прихистком наше місто. Діти шкільного віку з різних міст України, серед яких Попасна Донецької області, Київ, Житомир, Херсон, ознайомилися з історичними фактами та археологічними знахідками нашого краю.
Всі учасники заходу «Любити Вітчизну – знати її історію», проведеного спільно з комунальним закладом “Центр позашкільної освіти”, знайшли для себе щось цікаве.
Юні відвідувачі дізналися про історію Звягеля як західного форпосту Київського князівства, а також про те, що винаходи предків українських землеробів стали моделлю сільського господарства для багатьох країн світу.
Старші школярі зацікавилися древлянством та справжньою назвою міста, в якому народилася Леся Українка. Їхню увагу також привернула виставка про сучасну російсько-українську війну «Бахмут – Звягелю».
Молодші школярі захоплено роздивлялися знаряддя праці українських землеробів. Щоправда, історію землеробства та виготовлення паляниці «від зернини до хлібини», вони разом з екскурсоводом перетворили на казку «Колосок». Одна екскурсія у формі гри несподівано переросла в іншу інтерактивну екскурсію «Відчуй себе археологом»: діти захотіли копати!
Краєзнавчий музей і в нинішньому році проводитиме командні змагання на “першість” у розкопуванні та складанні амфори з уламків. Дізнатися про умови пізнавальної захоплюючої гри можна за телефоном (096)301-80-60.
Краєзнавчий музей міста Звягеля
Чат-бот Гаряча лінія