Майстер-клас на тему: «Я люблю Україну!».

20 Серпня 2021, 20:17

20 серпня з метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління та з нагоди відзначення Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб відбувся майстер-клас на тему: «Я люблю Україну!».

У рамках проведення заходу діти ознайомилися з невід’ємними елементами суверенної України. Образи Прапора, Герба та Гімну символізують українську державність, конституційні цінності, традиції та культуру нашого народу. Вони є основою історичної свідомості українців та процесів державотворення. Діти взяли участь у виготовленні Герба України, обережно та поступово з жовто-блакитних клаптиків паперу вони викладали тризубець, охоче опановуючи водночас просту, але доволі кропітку техніку торцювання.

Творчий процес виготовлення доповнювався розповіддю фахівця про історію появи та значення цього символу. Також, усією командою було створено прапор України, де кожен з дітей написав своє побажання країні у її 30-й День народження. На завершення зустрічі дівчатка та хлопці отримали пам’ятні подарунки.

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб

 

Чат-бот Гаряча лінія