Майстер-клас «Веснянка» для міських дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

29 Березня 2016, 9:51

Нещодавно, під час весняних канікул, на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшов майстер-клас «Веснянка» для міських дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в прийомних сім’ях, сім’ях опікунів і піклувальників. Організаторами заходу виступили міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Борис Н.П.), служба у справах дітей міської ради (начальник Місюра Л.А.) за участю центра науково-технічної творчості учнівської молоді (директор Найдюк В.І.)

Метою заходу було навчити дітей виготовляти власноруч ляльки-веснянки,  привернути дитячу увагу до народних традицій і обрядів. А ще – соціальна підтримка дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сприяння в організації їх активного дозвілля під час весняних канікул. Майстер-клас проводили керівники гуртків центра науково-технічної творчості учнівської молоді Ільчук Н.М., Свидинюк Г.Л., Бурлаченко О.В.

Приємно було бачити, як діти завзято приймали участь у виготовлені ляльки-мотанки, особливо хлопчики, підбирали тканину, зшивали частини, співали обрядові українські пісні. Кожна лялька тепер буде не лише іграшкою, змайстрованою власноруч, але і оберегом для цих особливих діток, даруючи їм родинну любов, тепло і захист.

 

Наталія Борис

директор Новоград-Волинського міського

центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія