Майстер-класи в ЦНТТУМ
![Майстер-класи в ЦНТТУМ](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds5hl5su1f661k9qvs6ik1918393.jpg)
З метою організації змістовного дозвілля дітей та популяризації технічної творчостів пришкільних таборах у період з 29 травня по 16 червня 2017 року Новоград – Волинським центром науково – технічної творчості учнівської молоді проведено майстер – класи з початково – технічного моделювання та декоративно – ужиткового мистецтва, в яких охоплено близько 800 дітей.
Майстер-класи проводили керівники гуртків «Початкове технічне моделювання», «Паперопластика», «Авіамоделювання», «Автомоделювання», «Моделювання іграшок-сувенірів».
Діти мали можливість виготовити своїми руками «Ракету з катапультою», «Іжачка», «Квіти оригамі» або зробити малюнок. Крім того були проведено дозвілля з цікавими іграми, вікторинами, музичними паузами.
Після проведених майстер-класів чимало дітей виявили зацікавленість та бажання відвідувати гуртки ЦНТТУМі і разом з батьками прийшли записуватись. До зустрічі в наступному навчальному році!
Директор ЦНТТУМ
Валентина Найдюк