Майстри декоративно-ужиткового мистецтва громади презентують свої вироби на виставці

29 Липня 2022, 15:21

В рамках «Лесиних джерел-2022» у міському Палаці імені Лесі Українки проходить виставка робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Новоград-Волинської громади.

Свої вироби мистецтва презентують 20 місцевих умільців.

На виставці-продажу представлені різновиди народного декоративно-ужиткового мистецтва: образотворче, живопис, художня вишивка, бісероплетіння, лялькарство, виготовлення прикрас, національного одягу, виробів з дерева та багато іншого.

Завітали на відкриття виставки міський голова Микола Боровець, заступник міського голови Наталія Борис та начальник управління культури та туризму міської ради Олександр Широкопояс, які подякували майстрам за участь у виставці, небайдужість до розвитку й пропагування українського народного мистецтва та культури, що є їх особистим внеском у збереження української ідентичності та самобутності. Усім учасникам вручено Подяки від організаційного комітету Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Ознайомившись з виробами народних умільців, кожен охочий має змогу їх придбати. Частину від отриманих коштів учасники виставки передадуть на потреби Збройних Сил України. Також з цією метою під час виставки проходиться благодійний збір коштів, до якого зможуть долучитися усі бажаючі.

Виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Новоград-Волинської громади проходитиме протягом двох днів 29 та 30 липня.

Долучаймося до культурного фронту та разом наближаймо нашу Перемогу!

Чат-бот Гаряча лінія