Маленькі пацієнти Новоград-Волинського міськрай ТМО отримали подарунки на День Святого Миколая

20 Грудня 2017, 9:30

19 грудня 2017 року, у День Святого Миколая, у дитяче відділення Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання завітали головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Анастасія Нєпша, головний лікар Новоград-Волинського міськрай ТМО Василь Борис, депутат міської ради, голова профспілки медичних працівників Костянтин Шнайдер та начальник сектору сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Віктор Дейнека. Прийшли, щоб привітати маленьких пацієнтів із святом Миколая і вручити солодкі подарунки. Кожна дитина отримала два подарунки – один від міської ради та районної державної адміністрації, другий від профспілки медичних працівників.

Гості добрим словом привітали усіх діток і їхніх батьків зі  світлим і добрим святом, побажали швидкого одужання, миру, добра, злагоди та благополуччя.

Інтерактивну частину привітань підготували педагоги та вихованці Палацу дітей та молоді – вони показали новорічну міні-виставу. Під час свята діти із задоволенням розважалися, співали пісні, брали участь у конкурсах та руханках.

Наразі у дитячому відділенні міськрай ТМО на стаціонарному лікуванні перебуває 38 дітей різного віку, з них 20 – з міста. Гості вручили їм подарунки, такі ж подарунки отримали діти – пацієнти інфекційного  відділення.

Сподіваємось, що позитивні емоції під час святкових заходів в День Святого Миколая сприятимуть якнайшвидшому одужанню дітей і Новий рік вони зустрічатимуть разом з сім’ями вдома.

 

Анастасія Нєпша, головний спеціаліст

управління у справах сім’ї, молоді,

фізичної культури та спорту міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія