Мама, тато, я – спортивна сім’я
![Мама, тато, я – спортивна сім’я](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/sportyvna-7ya.jpg)
З нагоди Міжнародного дня сім’ї 17 травня о 15.00 у Міському парку культури та відпочинку відбудеться загальноміський спортивний захід «Мама, тато, я – спортивна сім’я».
Захід має на меті зміцнити родинні звʼязки, популяризувати здоровий спосіб життя та подарувати незабутні моменти разом з вашими рідними. У програмі передбачені різноманітні спортивні естафети, командні ігри, конкурси та розваги для дітей і дорослих.
Чекаємо на Вас та Вашу родину на заході «Мама, тато, я — спортивна сімʼя» з гарним настроєм та у зручному одязі!
Організатор заходу: Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту