Медовий смак Звягельського краю

16 Серпня 2023, 16:57

Знай наших: виготовлено у Звягельській громаді.

А чи знали ви, що у Звягельській громаді найбільша пасіка на Житомирщині?
Пасічне господарство «Пасіка Медведєвих» заготовляє та постачає в Україні й за кордоном лісовий, соняшниковий і гречаний мед, а також продукти бджільництва. На пасіці, якою опікуються родина голови фермерського господарства Олега Медведєва та двоє працівників, активно впроваджуються сучасні технології органічного бджільництва.
????Лісовий мед із насиченим смаком та пахощами лісових квітів стане в нагоді для профілактики захворювань взимку, зміцнить нервову систему, надасть сил та покращить сон.
????Мед із соняшника володіє унікальними цілющими властивостями активно виводити з організму токсини і шлаки, неймовірно корисний для серця та належить до природніх антидепресантів.
????Гречаний мед справжня скарбниця ферментів, мінералів і вітамінів. Він допоможе при загальній слабкості та анемії, має антисептичні властивості, може лікувати рани та косметологічні проблеми, корисний для профілактики серцево-судинних захворювань, хвороб сечовивідних шляхів і нирок.
????Мед застосовується для виготовлення кондитерських виробів, десертів, випічки, підсолоджування напоїв. Натуральні медові смаколики, насичені ароматами квітів, теплом та затишком літа, будуть корисними для всієї родини.
Смакуйте літо у будь-яку пору року????.
Дякуємо місцевому виробнику підприємству «Пасіка Медведєвих» за зібраний з любов’ю і турботою медовий смак Звягельського краю????.

Загалом на Звягельщині офіційно зареєстровано 11 пасічних господарств.

Чат-бот Гаряча лінія