Медичні працівники Новоград-Волинщини відзначили своє професійне свято

14 Червня 2019, 16:11

Традиційно, кожну третю неділю червня, Україна відзначає День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини.

Здавна здоров’я цінувалось більше за будь-які матеріальні надбання. Воно є благом і щастям кожного, а професія лікаря вважається гуманною та благородною. Медики – приклад професіоналізму, мужності та жертовності. Завдяки їм до пацієнтів знову повертається щастя бути здоровими.

Отож, 13 червня 2019 року, у міському Палаці культури імені Лесі Українки панувала святкова атмосфера. Представників найгуманнішої професії з нагоди професійного свята вітали численні шанувальники та поціновувачі їх праці.

Звертаючись до медичних працівників, міський голова Віктор Весельський висловив їм теплі слова вдячності за нелегку і почесну працю, яка завжди була і залишається затребуваною і шанованою, адже здоров’я – головне багатство, без якого неможливе щасливе і повноцінне життя кожної людини.

Очільник міста подякував ветеранам-медикам, які свої знання і досвід віддали зціленню людей та відзначив військових медичних працівників, в чиїх руках життя та здоров’я наших захисників на сході України.

За сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у розвиток медичної допомоги працівники закладів охорони здоров’я та медики військової служби були нагороджені Почесними грамотами міської ради з грошовою винагородою та Подяками міського голови. З нагоди професійного свята керівники закладів охорони здоров’я отримали привітальні листи.

Від депутатського корпусу медичну спільноту привітав голова постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимир Федорчук.

Кожен із виступаючих бажав медичним працівникам витримки та задоволення від роботи. А добро, яке вони роблять, щоб поверталося сторицею.

Під час урочистого дійства святкову атмосферу створювали творчі хореографічні і вокальні колективи.

Довідково:

У 12 закладах охорони здоров’я, які розташовані на території міста Новограда-Волинського, працює півтори тисячі медичних працівників, з них: 306 лікарів, 8 мають високе звання «Заслужений лікар України», 176 лікарів мають вищу атестаційну категорію, 600 медичних сестер, половина з яких мають вищу та першу кваліфікаційну категорію.

На розвиток галузі охорони здоров’я у 2019 році (станом на 12.06.2019 р.) з міського бюджету виділено 21 млн. 233 тис. грн., в тому числі з бюджету розвитку – 5 млн. 510 тис. грн.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія