Медичні сестри Новограда-Волинського прийняли вітання з нагоди професійного свята

12 Травня 2017, 8:54

12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри у день народження англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл. Хоча фактично святу вже більше ста років, офіційно він був заснований тільки в 1971 році. День медичної сестри відзначається з моменту об’єднання сестер милосердя з 141 країни в професійну громадську організацію – міжнародну раду медичних сестер.

З цієї нагоди, напередодні професійного свята, у актовій залі міськрай ТМО відбулись урочистості. З вітальним словом до присутніх звернулася заступник міського голови Лариса Валентинівна Шутова, яка зазначила, що професія медпрацівника завжди вимагає чуйності, уваги, самовідданості. Саме медичним сестрам, фельдшерам, акушеркам, лаборантам – доводиться надавати невідкладну допомогу пацієнтам у загрозливих для їхнього життя станах. Від імені міського голови, депутатського корпусу та усієї територіальної громади побажала усім медичним сестрам міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів у наполегливій праці, професійних злетів, творчого натхнення, віри в особисті можливості. Далі наступила урочиста мить відзначення кращих з кращих медичних сестричок, яким Лариса Валентинівна вручила Почесні грамотами Новоград-Волинської міської ради та Подяки міського голови.

Також під час урочистостей до вітального слова долучилися начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Романович Дутчак, головний лікар міськрай ТМО Василь Миколайович Борис, голова профспілки медичних працівників Костянтин Валерійович Шнайдер, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Володимирівна Даниленко, які побажали медичним сестрам, щоб добро, яке вони несуть людям, поверталося сторицею та з нагоди професійного свята вручили відзнаки та нагороди. Захід супроводжувався музичними вітаннями.

 

Відділ інформації та зв’язків 

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія