Мій колектив – моя гордість!

17 Березня 2016, 8:24

Згадуючи попередні роки, а саме коли рішенням міської ради №140 від 23.04.2008р.було затверджено проект програми впровадження моделі реформування умов утримання і обслуговування житлового фонду в м.Новоград-Волинський, в якій зазначалось, що ефективним способом задоволення потреб споживачів є створення ОСББ, щоб залучити власників житла до самоуправління своїм житловим фондом. Чим ближче надавач послуг до людей, тим краще.

Із житлових будинків, що залишилися у ВЖРЕП-2 (42 будинки з них 27 двоповерхівок , кількістю квартир 4-16),щоб заощадити кошти, не розширювати штати, зберегти спеціалістів, матеріально-технічну базу ВЖРЕП-2,створили поквартально ОСББ. Маленькі самостійно не дієздатні ОСББ об’єдналися в Новоград-Волинську міську Асоціацію ОСББ «Вікторія», що було виробничо доцільно і економічно раціонально.

Обслуговування житлових будинків розпочали з встановлення урн для сміття біля кожного під’їзду, дошок оголошень, заміни вхідних дверей у під’їздах на металеві, заміни рубероїдних козирків над входами у під’їзди на шатрові, заміни ел. лампочок на енергозберігаючі, заміни дерев’яних вікон у під’їздах на метало пластикові, облаштування дитячих майданчиків, проведено капітальні ремонти покрівель при виділенні коштів з місцевого бюджету. Великий обсяг робіт зроблено і ще більше планів на майбутнє.

Напередодні професійного свята Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення без дорогих мені людей сл-сантехніків,зварника,тракториста, покрівельника, електрика, прибиральниць територій, працівників управління, без вас, вашої праці не були б такими двори, дитячі майданчики, під» їзди, затишок і комфорт в оселях наших мешканців.

Я пишаюсь і горджусь, що очолюю такий колектив. Дякую працівникам, які поруч зі мною в робочі, вихідні, святкові дні. Пишаюсь тим, що наш колектив – колектив ветеранів, 37 років трудового стажу має покрівельник Максименко О.А., 30років сл-сантехнік Артемчук Ф.М. та 28р. Опанасюк В.І., бухгалтер Глушко М.І. – 21 рік, офісний службовець Мосійчук Н.П.- 29років, майстер Пахолок В.І.- 26р., прибиральниці територій: Фомішина Г.С. – 25років, Рикатова Г.Є.-21р., Антонюк О.В. – 19р., прийшовши юною дівчиною; Осіпчук С.В. – 16р, тракторист Осіпчук А.М. – 17р., більше 10 років працюють зварник Павловський Ю.В., прибиральниця територій Канюка С.Л., Лавренюк І.М. та диспетчер Бас М.П., люди які більшу частину свого життя віддали «комуналці». Підприємство переходило з однієї форми власності до іншої, а за ним і працівники, які віддані своїй праці. Хвала вам і честь!

Від усієї душі хочу подякувати головам і членам правлінь: ОСББ «Мрія+» Петруку Л.О., ОСББ «Затишок+» Поповський Н.І., ОСББ «Перлина» Діхтієвському В.Г., ОСББ «Супутник» Власюк Л.М., ОСББ «Відродження» Герус В.В., ОСББ «Оберіг» Бурківському А.М., ОСББ «Єдина сім’я» Скиба Л.М., які працюють на громадських засадах і стали працівниками комунальної сфери.

В день професійного свята хочу щиро привітати всіх зі святом, побажати всім міцного здоров’я, сімейного добробуту, терпіння в роботі, миру в країні, Божого благословення і довголіття.

 

З повагою,

голова правління

Лавренчук К.Д.

 

Чат-бот Гаряча лінія