Міністерство культури та інформаційної політики України інформує щодо конкурсів розрахованих на підтримку медійних та журналістських організацій в Україні від Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні

25 Серпня 2022, 8:44

Міністерство культури та інформаційної політики України інформує щодо конкурсів розрахованих на підтримку медійних та журналістських організацій в Україні від Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

Наразі відкриті 4 конкурсні пропозиції від Креативної Європи розрахованих на підтримку медійних та журналістських організацій в Україні:

— журналістські партнерства (строк подачі 7 вересня 2022 р.);

— інноваційні лабораторії (строк подачі 7 вересня 2022 р.);

— медійні ради та професійні стандарти (строк подачі 20 вересня 2022 р.);

— механізм швидкого реагування (строк подачі 20 вересня 2022 р.).

Детальний опис кожного конкурсу, бюджети та вимоги до заявок знаходяться на сайті Креативної Європи в розділі «Міжсекторальна співпраця» за посиланням – https://creativeeurope.in.ua/programs/categories/4.

Креативна Європа пропонує свою допомогу під час подачі заявок у вигляді безкоштовних консультацій, інформаційної та технічної підтримки процесу подачі заявки. Контактні дані для отримання консультації – телефон (044) 504-22-66, електрона пошта creativeeurope.in.ua@gmail.com чи сторінка Креативної Європи в соціальній мережі Facebook — https://www.facebook.com/creativeeurope.in.ua/.

Чат-бот Гаряча лінія