Міська централізована бібліотечна система: Всеукраїнський день бібліотек – святкуємо разом!

4 Жовтня 2016, 10:52

Вже традиційно працівники міської централізованої бібліотечної системи святкували  Всеукраїнський день бібліотек разом з читачами, популяризуючи можливості та послуги бібліотек, представляли до уваги всіх бажаючих низку масових заходів різноманітної тематики, адже це свято «Її величності Бібліотеки».

В усіх бібліотеках було оформлено виставки, на яких було розміщено альбоми з світлинами та теки з матеріалами про бібліотеки та їх історію.

Всі книгозбірні провели День відкритих дверей «Бібліотеки об’єднують Україну»,  під час якого проходили екскурсії для всіх бажаючих що знайомили з роботою  та послугами  бібліотек, Інтернет-центрів.

До Всеукраїнського дня бібліотек працівники центральної міської  бібліотеки ім. Юрія Ковальського  впродовж декількох днів проводили для читачів чимало цікавих заходів.  Розпочалось святкування з екскурсій  «Цей дивосвіт – бібліотека» для учнів 7-го та 10-го класів ЗОШ №3. Також для учнів була проведена гра – квест «Літературними стежками», яка проходила на території фортеці за міським Палацом культури ім. Лесі Українки, де діти захоплено  шукали відповіді на запитання бібліотекарів.

В  центральній дитячій бібліотеці  для молодших читачів була проведена казкова вікторина «Подружися з Казкою», для старших читачів – бібліо-день «А у нас – все для вас». З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек працівники бібліотеки отримали грамоту від голови міської ветеранської організації  В.О. Парфьонова за активну співпрацю та допомогу у проведенні спільних заходів, а також привітання і квіти від вдячних користувачів.

З метою реклами бібліотеки  та активізації читання серед жителів мікрорайону «Дружба» працівники бібліотеки – філії №1 провели акцію «Читають всі – читайте й ви!», під час якої бібліотекарі відвідали магазини, підприємства та організації, які знаходяться у мікрорайоні «Дружба». Поспілкувалися з працівниками, запросили відвідати та залишили інформацію про бібліотеку та контактні дані.

До Всеукраїнського дня бібліотек в бібліотеці – філії №2 для дітей пройшло свято «Запрошуємо на гостини до книжкової родини». Гостями свята були учні  4Б класу ЗОШ №6 ( класний керівник Гнесь Н.Ф.),  депутати міської ради  Махновецький О.П. та Павловський М.С. Родзинкою свята була зустріч маленьких читачів з українськими письменниками, публіцистами, видавцями, громадськими діячами Братами Капрановими. 30 вересня на  екскурсію до бібліотеки завітали вихованці ДНЗ №8 у супроводі вихователів.

30 вересня працівники бібліотеки – філії №3 радісно  зустрічали учнів ЗОШ №10. Учні 4А класу (класний керівник Заторська Л.М.) здійснили експрес-подорож «Українські письменники дітям» та ознайомились з книжковою виставкою «Книга – чудо із чудес, хто читає той перемагає».

29 вересня до бібліотеки–філії №5 для юнацтва  були запрошені учні 9-го класу ЗОШ №3  (класний керівник Класович С.П.)  на годину  історичної пам’яті «Біль Бабиного Яру». А в останній день вересня працівники бібліотеки-філії №5 для юнацтва для  учнів першого курсу Новоград-Волинського професійного ліцею провели екскурсію по бібліотеці.

Святкування Всеукраїнського дня бібліотек збігається з відзначенням іменин Віри, Надії, Любові! Тож бажаємо всім бібліотекарям, а також освітянам, які днями також відзначали своє професійне свято, щоб їхні серця завжди були сповнені цими високими почуттями!

 

Директор міської централізованої бібліотечної системи

Людмила Онищук

 

Чат-бот Гаряча лінія