Міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та активісти облаштовували спортивного футбольного поля «Шмас»

19 Березня 2019, 20:55

18 березня 2019 року міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради залучили молодь та студентів економіко-гуманітарного коледжу до прибирання та облаштування спортивного футбольного поля «Шмас», який знаходиться по вулиці Ушакова.

«Спорт для всіх – спільна турбота»! Саме під цим гаслом щороку, протягом березня-квітня проводиться Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх-спільна турбота».

Головне завдання місячника – проведення благоустрою діючих спортивних майданчиків. Для цієї роботи не потрібно значних коштів. Необхідно, щоб кожен проявив бажання та ініціативу.

Мільйони активістів і небайдужих людей зусієї України об’єднаються однією ідеєю і ремонтують та облаштують тисячі спортивних майданчиків за місцем проживання, і також у місцях масового відпочинку.

Тому дякуємо всім, хто взяв активну участь, а також директору Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу Божку Якову Миколайовичу та представнику ФК «Звягель» Кузьмичу Григорію – дякуємо за допомогу в добрій справі, яку ми сьогодні зробили для нашого міста та запрошуємо усім активно і дружно долучитися до проведення місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» та зробити свій вклад у здорове майбутнє міста Новограда-Волинського. І нехай спорт буде завжди нашою спільною турботою!

 

Чат-бот Гаряча лінія