Міський голова акцентує увагу на активізації освоєння бюджетних коштів у житлово-комунальній галузі

3 Серпня 2017, 8:31

3 серпня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів нараду щодо освоєння бюджетних коштів управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради. Нарада відбулась за участі секретаря міської ради О.А. Пономаренко, заступника міського голови В.А. Шалухіна, працівників управління ЖКГ,Е та КВ міської ради, фінансового управління і відділу муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради, керівників комунальних підприємств та ОСББ міста, представників Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області.

Під час зустрічі було детально розглянуто і проаналізовано залишки призначень на звітну дату та до кінця поточного року. Зокрема, щодо капітального ремонту житлового фонду (співфінансування об’єктів ПРООН (ОСББ)), виготовлення проектно-кошторисних документацій на капітальні ремонти вулиць міста, зливові каналізації, засоби регулювання дорожнього руху, комплексної реконструкції парку культури та відпочинку, капітальні ремонти доріг та тротуарів, будівництва полігону твердих побутових відходів, систем водопостачання та водовідведення житлових мікрорайонів південно-західної частини міста, внесків на статутні капітали комунальних підприємств, тощо.

Зокрема, очільник міста зазначив, що потрібно активно працювати, щоб вистачило часу до кінця року освоїти виділені для потреб галузі кошти. А також надав ряд протокольних доручень.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія