Міський голова Микола Боровець оглянув стан укриттів працюючих садочків громади

16 Травня 2022, 18:14

16 травня міський голова Микола Боровець разом із начальником управління освіти і науки міської ради Тетяною Ващук оглянули стан укриттів працюючих закладів дошкільної освіти громади.

Із початком війни усі садочки тимчасово призупинили освітній процес. Проте, у зв’язку із великою кількістю запитів від батьків про відновлення відвідування, було прийнято рішення відновити роботу чергових садочків відповідно до наявних потреб в різних мікрорайонах міста.

Наразі, черговими садочками визначено ДНЗ №16 «Веселка», ЦРД «Дельфін», а також з 16 травня відновив роботу ДНЗ №1 «Джерельце», які мають наявні захисні укриття Відвідувати їх можуть дітки, чиї батьки працюють. Станом на сьогодні – це 150 дітей.

Планується, що вищезазначені садочки будуть черговими і на літній період. Якщо виникне потреба, то додатково буде розглянуто варіант відкриття ДНЗ №2 «Калинка».

В цих дитсадках укриття знаходяться у задовільному стані. Щоправда, із зауваженнями. Міський голова Микола Боровець надав доручення обладнати додаткові кімнати для того, щоб в укриття могло поміститися більше дітей.

Також очільник громади обговорив з керівниками закладів дошкільної освіти подальші потреби та бачення щодо ремонтних робіт, серед яких встановлення санвузлів, оновлення мережі каналізації, усунення проблем підтоплення та поточні ремонти підвальних приміщень. Надано доручення розробити проектно-кошторисну документацію на ці види робіт, аби представити їх на розгляд депутатів на найближчій сесії міської ради.

«Ми розуміємо, що є різні обставини та потреби, тому чергові садочки повинні працювати. Головним критерієм їх відбору є наявність та стан укриттів. Адже на випадок повітряної тривоги керівники закладів повинні забезпечити евакуацію вихованців в безпечне місце, оскільки безпека дітей – наше першочергове завдання», – зазначив Микола Петрович.

Чат-бот Гаряча лінія