Міський голова Микола Боровець ознайомився з ходом реалізації проєктів КП «Звягельводоканал»

14 Листопада 2023, 15:57

14 листопада міський голова Микола Боровець здійснив об’їзд об’єктів КП «Звягельводоканал» з метою ознайомлення з ходом виконання робіт з реалізації проєктів.

В ході робочих візитів спільно з директором підприємства Олександром Тимофіївим розглянули проблеми, що виникають в процесі будівництва, актуалізували графік виконання робіт, узгодили нагальні питання, які потребують вирішення для своєчасного і якісного завершення робіт до кінця року.
Відвідали основне виробництво КП «Звягельводоканал», де наразі відбувається вдосконалення технології водоочистки, а саме: здійснюється модернізація електролізної установки та станції дозування реагентів із налагодженням системи управління та автоматизації. Після завершення робіт детально ознайомимо громаду із запропонованими технологічними змінами для покращення якості води.
Перевірили хід виконання робіт з реконструкції об’єктів пов’язаних з поліпшенням технології очистки стоків. На сьогодні, частина робіт із реконструкції блоку ємностей/аеротенок із встановленням повітродувок успішно проведена. Наявні деякі труднощі, пов’язані з доставкою необхідного обладнання та устаткування з-за кордону (Чехії). Проаналізували можливості та визначили необхідне для того, щоб завершити проєкт у цьому році.
Оглянули встановлення сонячної станції на очисних спорудах каналізації, яке наближається до завершення.
Також об’їхали низку об’єктів, де тривають роботи з:
– реконструкції водогону на вул. Анни Ярославни (на стадії завершення);
– заміни водопровідної мережі на вул. Волі (на стадії завершення);
– будівництва каналізаційної насосної станції на вул. Гоголя;
– реконструкції основного напорного каналізаційного колектора по вул. Лесі Українки.
Суттєвою перешкодою для виконання робіт на вул. Лесі Українки виявилися плавуни. Для напрацювання вирішення цієї проблеми поведено низку нарад та консультацій з фахівцями. Наразі монтуються захисні технологічні засоби, які дозволять завершити проєкт.
Попри усі перешкоди та виклики продовжуємо працювати на благо громади.
Чат-бот Гаряча лінія