Міський голова Микола Боровець підписав Угоду про співпрацю з містом Людвігсгафен-на-Рейні

1 Березня 2023, 16:16

Задля набуття європейського досвіду, популяризації громади та з метою налагодження партнерства з містами ЄС, міський голова Микола Боровець разом із заступницею міського голови Іриною Гудзь взяли участь у форумі муніципального партнерства.

Захід відбувся в Німецькому місті Зіндельфінген. Організатори заходу – Сities 4 Cities | United 4 Ukraine.
Сities 4 Cities було засновано містом Зіндельфінден під патронатом Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. United 4 Ukraine започаткували SALAR International та місто Львів за підтримки Шведської агенції міжнародного розвитку (Sida).
Учасниками заходу стали голови і представники 14 українських громад і 17 муніципалітетів Німеччини. Захід відбувся за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Стратегічними партнерами проекту є Асоціація міст України та Всеукраїнська асоціація об’єднаних громад та SKEW International.
Очільник міста Зіндельфінген – Бернд Фьорінгер теплими спогадами згадував візит звягельської талановитої молоді, яка презентувала рідну громаду й саме через наших дітей громада Зіндельфінгена знайомилася з українською культурою, звичками та нашими можливостями задля сталої співпраці.
Під час заходу керівництво громади зустрілося з багатьма міжнародними фондами, які готові працювати з українськими громадами, а також зустріли гарних друзів і громад-партнерів, які з перших днів повномасштабного вторгнення підтримували Звягель, а Звягель, в свою чергу, підтримує тих, хто цього потребує.
Під час візиту до Німеччини, Миколою Боровцем було підписано Угоду про співпрацю з містом Людвігсгафен-на-Рейні.
Очільниця міста Людвігсгафен-на-Рейні – Ютта Штайнрук, яка є членкинею Європарламенту, має бажання відвідати Звягель аби зустрітися з нашими громадянами та познайомитися з можливостями нашої громади задля довготривалого партнерства.
Ми пишаємося та вдячні давнім дружнім стосункам з громадською організацією Kinderhilfe Ukraine Rhein-Neckar für Novograd-Volynskij e.V. головою якої є Валентина Собецька, яка народилася у нашому місті й своїм щирим українським серцем робить багато гарних справ. Завдяки зусиллям пані Валентини ми отримали гарного партнера – місто Людвігсгафен-на-Рейні
Пишаємося українськими громадами, творимо нову історію й наближаємо Перемогу!
Віримо, що співпраця буде плідною!
Чат-бот Гаряча лінія