Міський голова Микола Боровець побував в 30 окремій механізованій бригаді ім. Костянтина Острозького за місцем виконання їх військових обов’язків в зоні ООС

19 Серпня 2021, 12:35

Напередодні 30-ї річниці незалежності України міський голова Микола Боровець разом з депутатом Житомирської обласної ради Віктором Мельником та заступником міського голови, колишнім командиром 30 ОМБр Віталієм Якубовим побували в 30 окремій механізованій бригаді ім.Костянтина Острозького за місцем виконання їх військових обов’язків в зоні ООС.

Спілкуючись з командуванням та особовим складом, очільник міської територіальної грамади Мимкола Боровець звернувся до воїнів: «Напередодні великого свята – 30-ї річниці незалежності України, я хочу подякувати вам за те, що ви захищаєте нашу Україну від ворога і знову виборюєте її незалежність, мир і свободу. Більшість з вас виконує бойові завдання з 2014-го року, я хочу висловити слова вдячності за вашу нелегку службу. Вірю, що ваші зусилля подарують нам перемогу і ми будемо жити в мирі. За ці роки війни Новоград-Волинський, на жаль, втратив 48 воїнів-героїв, які віддали життя за Україну. Дуже важко переносити кожну втрату. Хай оберігає вас всіх янгол-охоронець. Бережіть себе! Повертайтесь додому живими і здоровими, ми завжди чекаємо на вас».

Під час зустрічі Микола Боровець вручив військовослужбовцям 30 ОМБр сорок сертифікатів на отримання земельних ділянок на території міста Новограда-Волинського відповідно до рішення Новоград-Волинської міської ради №249 від 22.07.2021 р. Також з нагоди 30-ї річниці незалежності України воїнів нагороджено Почесними грамотами Новоград-Волинської міської ради та вітальними листами.

Представники делегації ознайомились з умовами проживання та побуту військовослужбовців за місцем виконання військових обов’язків з зоні ООС.

Для бригади привезли матеріали для облаштування місць проживання особового складу на передній ліній та місцях відведення важкого озброєння, що підпадає під дію Мінських домовленостей, інструменти та обладнання для обслуговування військової техніки. Все це частково придбано за рахунок коштів місцевого бюджету, виділених депутатським корпусом, а частково – за кошти благодійників.

Також під час перебування в зоні ООС представники офіційної делегації вшанували пам’ять та поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам 30 ОМБр, що знаходиться у населеному пункті Луганське Донецької області.

 

Чат-бот Гаряча лінія