Міський голова Микола Боровець провів прийом громадян у Наталівському старостинському окрузі

14 Березня 2023, 15:52

Сьогодні, 14 березня, міським головою Миколою Боровцем було проведено особистий прийом громадян у селі Наталівка. На зустрічі з громадою також були присутні керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля, заступниця начальника управління житлово-комунального господарства та екології Любов Кучерявенко та староста Наталівського старостинського округу Анатолій Терещук.

Від мешканців старостинського округу всього надійшло 10 звернень.

Мешканці занепокоєні відновленням роботи Олександрівського кар’єру: через вибухи вони несуть матеріальні втрати, бо фасади їх будинків руйнуються. Звернулися до міського голови із проханням надати допомогу в захисті їх законних прав та інтересів. Микола Боровець доручив відповідальним службам вивчити дане питання та додатково поінформувати жителів.

Місцеві жителі піднімали також питання щодо ймовірного будівництва асфальтного заводу на території одного з підприємств старостинського округу. Проте, наразі підтвердження цієї інформації відсутні, до того ж, будівництво такого заводу в межах населеного пункту – незаконне.

Зверталися й щодо добудови спортивного залу у Наталівській школі та функціонування дитячого садочку. Міський голова зазначив, що для вирішення питання завершення будівництва планується робоча поїздка до Житомиру, оскільки через Постанову КМУ №590 існують певні обмеження, які не дозволяють фінансувати закінчення останніх етапів будівництва.

Частина запитів громадян стосувалась ремонту дорожнього покриття в селах старостинського округу. Як зазначив Микола Боровець, наразі у Наталівському старостинському окрузі планується відремонтувати вулицю Центральну в селі Олександрівка та 2 провулок Центральний в селі Наталівка, а також дорогу з села Маковиці до села Наталівка.

Серед запитів, які порушувались на прийомі, були й стосовно земельних, транспортних питань та питань комунальної власності.

В ході виїзду здійснено обстеження доріг та будівель, що потребують ремонту.

Жителі округу також висловили свою вдячність міському голові Миколі Боровцю за оперативне реагування на прохання будівництва укриття для дітей та за те, що питання спортивного залу зрушилося з місця за багато років. Представники військового підрозділу подякували за співпрацю.

Чат-бот Гаряча лінія