Міський голова Микола Боровець провів виїзний прийом громадян у селі Майстрова Воля

1 Липня 2021, 22:02

1 липня міський голова Микола Боровець провів виїзний прийом громадян у селі Майстрова Воля Новоград-Волинської міської територіальної громади.  

Прийом громадян проводили «просто неба», адже на сьогоднішній день в селі відсутнє приміщення, де б громада могла проводити зібрання, зустрічі з офіційними відповідальними особами, правоохоронцями.

Разом з тим наявна проектно-кошторисна документація на ремонт будівлі медичного пункту, де є декілька вільних кімнат і, при облаштуванні окремого входу, тут можна створити гарний інфраструктурний об’єкт.

Міський голова Микола Боровець разом з депутатами міської ради вивчить можливість виділення коштів задля якнайшвидшого виконання цих робіт.

Під час прийому громада озвучила проблему відсутності вуличного освітлення. Є проект, виготовлений 4 роки тому, який потрібно коригувати. Міський голова зазначив, що в цьому році буде зроблено коригування, а на наступний рік – освітлення.

В селі побудована асфальтована дорога, проте, поряд з перевагами, це викликає й певні труднощі і небезпеку. За зверненням громадян, доручено управлінню житлово-комунального господарства та екології міської ради облаштувати засоби примусового зниження швидкості руху транспорту, так звані «лежачі поліцейські», аби люди, а особливо діти, могли безпечно переходити дорогу.

Найближчим часом заплановано встановлення двох автобусних зупинок, які також відсутні в населеному пункті.

Піднімали проблему з водозабезпеченням. В частини домоволодінь в селі відсутня вода. Це актуальна проблема більшості населених пунктів нашої громади, шляхи вирішення якої вивчаються.

Також обговорили пасажирські перевезення, перевезення пільговиків, ліквідацію стихійного сміттєзвалища, облаштування спортивного та дитячого майданчика. Клопотала громада про надання допомоги сім’ї погорільців – дане питання знаходиться на контролі в старости Геннадія Челядіна. Питання про виділення матеріальної допомоги також виноситиметься на чергову сесію міської ради.

Також міський голова відвідав медичний пункт, приміщення якого вкрай потребує ремонту та початкову школу, де потрібно до нового навчального року облаштувати вбиральню.

За результатами розгляду звернень надано відповідні доручення щодо їх вирішення.

 

Чат-бот Гаряча лінія