Міський голова Микола Боровець прозвітував перед жителями громади про свою роботу за 2022 рік

23 Лютого 2023, 14:37

Згідно пункту 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.
22 лютого 2023 у великій залі Будинку рад відбулася відкрита зустріч, на якій міський голова Микола Боровець прозвітував перед жителями Звягельської міської територіальної громади про свою роботу за 2022 рік.
На звіт міського голови прийшли жителі громади, депутати міської ради, представники громадських організацій, підприємств, установ, виконавчих органів міської ради, місцеві ЗМІ та інші. Захід проходив із дотриманням вимог безпеки в умовах воєнного стану.
Звіт транслювався у прямому ефірі на офіційних інформаційних ресурсах міської ради, місцевому телеканалі «Студія Калина» та Facebook-сторінці інтернет-видання Novograd City. В записі звіт буде доступний для перегляду на Ютуб каналі Звягельської міської ради та транслюватиметься на місцевому телебаченні.
Захід розпочався хвилиною мовчання в пам’ять про усіх загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації проти українського народу.
В ході зустрічі очільник громади зазначив, що у 2022 році всі зусилля були спрямовані, щоб налагодити функціонування громади в умовах воєнного стану, зберегти людські життя, об’єкти стратегічної інфраструктури від ймовірних руйнувань та захоплень, максимально підтримати Збройні Сили України, добровольчі формування.
Після завершення доповіді бажаючі могли поставити запитання Миколі Боровцю безпосередньо у залі за допомогою мікрофону чи у письмовій формі. Також моніторилися запитання під дописами з онлайн-трансляцією на офіційних інформаційних ресурсах Звягельської міської ради.
Також жителі громади мали змогу заздалегідь поставити запитання міському голові та отримати на нього відповідь під час звіту. Збір запитань відбувався протягом трьох тижнів за допомогою гугл-форми, електронного листування, телефонних дзвінків до приймальні міської ради та через моніторинг коментарів під дописом з оголошеннями про звіт на офіційній сторінці міської ради у Facebook.
Відповідно до часового регламенту, під час звіту не на всі запитання, які надійшли, було надано відповідь. Відповіді на них буде висвітлено на офіційних інформаційних ресурсах міської ради.
Детальніше зі звітом міського голови Миколи Боровця про роботу у 2022 році можна ознайомитися за посиланнями:
Онлайн-трансляція звіту міського голови Миколи Боровця про роботу у 2022 році: https://youtu.be/xHCz_oy0hK8 .
Відділ інформації Звягельської міської ради
Чат-бот Гаряча лінія