Міський голова Микола Боровець оглянув приміщення, де планується розміщення внутрішньо переміщених осіб

20 Червня 2022, 15:26

20 червня міський голова Микола Боровець здійснив робочий візит до закладів освіти громади, у яких планується розміщення внутрішньо переміщених осіб.

В умовах воєнного стану в область, зокрема в нашу громаду продовжують прибувати внутрішньо переміщені особи, які вимушено покинули власні домівки через бойові дії. У зв’язку з цим під час чергової двадцять першої сесії міської ради було затверджено Програму забезпечення перебування внутрішньо переміщених осіб на території Новоград-Волинської МТГ на 2022 рік.

У громаді для розміщення ВПО першочергово буде задіяно декілька закладів освіти. Під час робочих візитів очільник громади разом із заступником міського голови Наталією Борис, начальником управління освіти і науки міської ради Тетяною Ващук та начальником управління соціального захисту населення міської ради Лілією Хрущ оглянули приміщення, де будуть розміщуватись ВПО.

Зокрема, йшлося про те, що першочергово у закладах освіти планується розмістити орієнтовно 500 осіб. Для цього вже облаштовано місця як для дорослих, так і дітей. У процесі робочого візиту також оглянули місця для реєстрації ВПО, санітарно-гігієнічні умови та обговорили організацію харчування. Для кожної внутрішньо переміщеної особи вже доставлено продуктові набори, які будуть роздаватись під час реєстрації.

Чат-бот Гаряча лінія