Міський голова Микола Боровець взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України

4 Березня 2023, 18:24

Сьогодні, 4 березня, у Львові проходить Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України, куди з візитом прибув міський голова Микола Боровець.

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України – це консультативно-доратчий орган, серед основних завдань якого – сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів, а також моніторинг суспільно-політичних та соціально-економічних процесів на регіональному та місцевому рівнях.

Президент України Володимир Зеленський у своєму виступі зазначив, що сьогодні не лише підводяться підсумки роботи державних інституцій, а й відбувається пошук шляхів для зміцнення нашої держави на всіх рівнях. А також наголосив: «Ми довели всьому світу – Україна потужна держава котра вміє захищати життя. Цей рік стане переможним і ми обовʼязково відбудуємо нашу державу – ще більш міцну та сучасну».

Разом з Миколою Боровцем у Львові Житомирську область представляли Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Серед розглянутих під час Конгресу питань:

✅безпекова та гуманітарна ситуація на тимчасово окупованих та деокупованих територіях України;
✅ план відновлення енергетичної інфраструктури України, зруйнованої внаслідок терористичних атак pociї;
✅ стан реалізації проектів з відбудови обʼєктів інфраструктури у регіонах, постраждалих внаслідок російської агресії;
✅ організаційне питання щодо створення окремого офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

 

Чат-бот Гаряча лінія