Міський голова Микола Боровець з нагоди Дня банківського працівника зустрівся із керівниками банківських установ

20 Травня 2021, 10:06

На території Новоград-Волинської міської громади успішно функціонує і надає послуги з обслуговування, кредитування громадян та суб’єктів господарювання мережа банківських установ – 7 філій (АТ КБ «Приватбанк», «Державний ощадний банк України», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «Креді Агріколь Банк», АТ «Укрсиббанк», АБ «Укргазбанк», ПАТ КБ «Акордбанк»).

Міський голова Микола Боровець з нагоди Дня банківського працівника зустрівся із керівниками банківських установ, які діють на території Новоград-Волинської міської ТГ.

Під час зустрічі наголошувалось про вагому підтримку, яка надавалась банками АТ «Державний ощадний банк України» та АБ «Укргазбанк» для представників громади на покращення енергоефективності своїх помешкань ( державна програма «Теплі кредити». З бюджету громади у 2020 році отримали підтримку 54 громадянина на загальну суму 57, 8 тис. грн.

Микола Боровець звернувся до присутніх з вітальним словом з нагоди Дня банківського працівника та побажав кожному колективу гарних дружніх стосунків, достатку, успіху та міцного здоров’я, Божої благодаті та здійснення всіх мрій. Привітальні листи було вручено керівникам, начальникам та керуючим банківських установ, які знаходяться на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Також до привітань долучилась заступник міського голови Ірина Гудзь, яка зазначила про те, що банківська система є важливою складовою задля сталого економічного розвитку та висловила слова подяки всім банківським працівникам, які працюють на благо громади.

 

Чат-бот Гаряча лінія