Міський голова обговорив питання щодо надання інтенсивної терапії та реанімації новонароджених

13 Квітня 2017, 5:08

12 квітня міський голова Віктор Леонідович Весельський провів робочу зустріч з генеральним менеджером торгово-промислової компанії „Н.З.Техно“ Володимиром Олександровичем Мітіним. У нараді також прийняли участь заступник міського голови Шутова Л.В., начальник відділу з питань охорони здоров’я Дутчак Л.Р., завідуюча відділенням інтенсивної терапії новонароджених Левченко О.О.

У ході зустрічі було обговорено питання співпраці щодо оснащення обладнанням майбутнього перинатального центру другого рівня, адже Володимир Олександрович має великий багаторічний досвід роботи щодо медичного обладнання з надання інтенсивної терапії та реанімації новонароджених, а також займається й підготовкою спеціалістів, які будуть працювати з даним обладнанням. Як зазначив Володимир Мітін: „ займаючись не властивою справою для комерційної структури, а саме підготовкою лікарів, надають їм первинний багаж знань, для того щоб вони досконало володіли таким устаткуванням. Якщо узяти будь-яку лікарню і поставити туди сучасне дорого вартісне устаткування, це може дати нульовий ефект, гроші будуть просто викинуті на вітер, оскільки там небуде навчених фахівців, які зможуть з ним працювати.“

Також варто зазначити, що у першій половині дня Володимир Мітін провів майстер-клас з надання медичної допомоги новонародженим для медичного персоналу відділення інтенсивної терапії новонароджених.

Відділ інформації та зв’язків 

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія