Міський голова оглянув хід виконання робіт з благоустрою
![Міський голова оглянув хід виконання робіт з благоустрою](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds5fog8a1eb9r52ccf1tu91dk82vi.jpg)
14 червня 2017 року міський голова Віктор Леонідович Весельський провів виїзну нараду щодо виконання робіт з капітального ремонту та благоустрою вулиць Шевченка – Івана Мамайчука та реконструкції площі Лесі Українки. За участі секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко, заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко, начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Володимировича Богданчука, начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитра Сергійовича Гудзя, голови постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Віталія Станіславовича Табалюка. На відрізку дороги від стадіону «Авангард» до міського парку культури та відпочинку (вул. Шевченка – Івана Мамайчука) вже облаштований тротуар та місця під клумби, зрізані дерева. На площі Лесі Українки вже повністю демонтована стара бруківка, розпочалася робота з влаштування площі тротуарною плиткою, виконані роботи з підведення водопостачання для поливу газонів та ін. У ході виїзної наради було надано ряд слушних зауважень та пропозицій, які будуть враховані під час виконання будівельних робіт.
Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради |