Міський голова оглянув міський стадіон «Авангард»

20 Вересня 2017, 16:15

20 вересня міський голова Віктор Весельський разом із заступником міського голови Л. В. Шутовою, керуючим справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицьким, керівниками управлінь та відділів міської ради оглянули стадіон «Авангард». Робоча нарада зумовлена тим, що у п’ятницю, у нашому місті відбудеться непересічна подія – футбольний матч між збірною команди України серед ветеранів та збірною команди Житомирської області серед ветеранів.

Очільник міста поцікавився, як триває підготовка до такого масштабного заходу, а також як давно були відремонтовані приміщення та що сьогодні робиться для покращення умов заняття спортом. Міський голова оглянув футбольне поле, роздягальні, душові, адміністративні приміщення тощо.

У цілому, керівник міста залишився задоволений від облаштованої території, лише висловив деякі зауваження і пропозиції щодо організації заходу. У свою чергу, т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради В.В. Гусєв запевнив, що усі роботи на об’єкті будуть завершені вчасно.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія