Міський голова ознайомився з підготовчими роботами до будівництва хірургічного корпусу та ходом проведення робіт з капітального ремонту 4-го поверху лікувального корпусу міськрай ТМО

16 Червня 2017, 21:22

15 червня 2017 року міський голова В.Л. Весельський разом із секретарем міської ради О.А. Пономаренко, заступником міського голови Л.В. Шутовою, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради І.К. Ящук, начальником відділу з питань охорони здоров’я міської ради Л.Р. Дутчаком ознайомились із процесом підготовки до проведення робіт з будівництва хірургічного корпусу.

На території міськрайонного територіального медичного об’єднання очільник міста провів робочу нараду з головним лікарем міськрай ТМО В.М. Борисом, інженером з технічного нагляду за даним об’єктом будівництва М.І. Соловйом, підрядником – генеральним директором ТзОВ «Довірче товариство Перша Волинська фінансово-будівельна компанія «Траст-Інвест-Буд» С.Й. Соловйом та прорабом будівельної компанії С.В. Шевчиком. Зокрема, було обговорено фінансові питання, а також оглянуто будівельний майданчик та приміщення для закритої трансформаторної підстанції (ЗТП). Наразі очікується прибуття спеціальної техніки для вдавлювання паль, які уже завезено на територію для будівництва фундаменту хірургічного корпусу.

Також було оглянуто хід проведення робіт з капітального ремонту 4-го поверху лікувального корпусу міськрай ТМО.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія