Міський голова ознайомився з роботою станцій першого та другого підйому Новоград-Волинського міськводоканалу у мікрорайоні „Лубчиця“

1 Лютого 2016, 23:51

29 січня  2016 року перед прийомом громадян у мікрорайоні „Лубчиця“ міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко ознайомилися з роботою стратегічних об’єктів, які розташовані у даному мікрорайоні, а саме станціями  першого та другого підйому Новоград-Волинського міськводоканалу. Як повідомив майстер станції першого підйому води Кащук В.В.: „ перший підйом працює ще з 1937 року, його роботу забезпечує 4 працівника. Принцип роботи підйому полягає у тому, що технічна вода подається з річки насосами, піднімається на другий підйом, де проходить технологічний процес очистки і лише після цього вода подається в місто.  Після проведення модернізації  системи водопостачання, за кошти кредиту МБРР, на станції було замінено насоси, трубопроводи та напірнорегулюючу арматуру.“ В ході зустрічі міський голова оглянув устаткування  насосної станції сумісного типу, ознайомився із приміщенням фільтрів та новим обладнанням.

Під час перебування на станції другого підйому О.С.Романюк  розповів  про роботу  ВНС 2, яка  складається з двох станцій. Перша  станція  була  заснована у 1937  році, у  зв’язку зі збільшенням водоспоживання з боку підприємств, установ, організацій та мешканців міста у 1994 році було введено в експлуатацію другу станцію (так звана нова станція), яка забезпечує очистку та  дезінфекцію води. Нова станція працює повністю в автоматичному режимі, її роботу забезпечує один оператор. Процес очистки ведеться за допомогою коагуляції, фільтрації, дезінфекції – за допомогою використання 6% гіпохлориду натрію, який виробляється на станції шляхом електролізу соляного розчину, до речі даний процес є більш безпечним ніж використання хлору. Другий підйом  може подавати в місто 8 тис м3 очищеної води.  Для  накопичення добового запасу води на старій і новій станції містяться 4 резервуари очищеної питної води загальною ємкістю 7400 м3.

До речі,  як на першому так і на другому підйомі води працівники одноголосно зазначили, що начальник міського водоканалу А.П.Левицька відповідає займаній посаді  – знаходиться „на своєму місці“, пройшовши шлях від начальника лабораторії до начальника КП Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідного каналізаційного  господарства“, знає досконало свою  роботу.

Громада міста може бути впевнена у стабільному забезпеченні водопостачання в місто, адже стратегічні об’єкти працюють безперебійно та без зривів.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія